"Enter"a basıp içeriğe geçin

İninal Kart Nasıl Alınır?

Başta 18 yaşından küçükler olmak üzere bir çok insan ininali duyuyor.Bu yazıda da aklınıza takılmış olan şeyleri bulabilirsiniz.İninal internette alışveriş yapmak için yeterli bir ön ödemeli karttır.Ön ödemeli kartı banka kartına benzetebilirisiniz.Fakat bu karta para yüklenebilirken para çekilemez.Yani yüklediğiniz parayı harcamak zorunda kalabilirsiniz.İninal kart aliexpress ve diğer internet alışverişlerinizde kullanabileceğiniz bir karttır.10 ve onun katları şeklinde “para mara” uygulamasıyla banka kartınızdan ön ödemeli kartınıza paranızı aktarabilirsiniz.Ödemenizi ininal üzerinden yapabilirsiniz.Hem güvenlik açısından hemde bazen enteresan şekilde çift çekim vs. olaylar olabiliyor.Bu tarz sorunlar tabi ki iletişime geçilerek halledilebilir.Fakat özellikle aliexpress vs. yabancı sitelerde derdinizi anlatmakta zorlanabilirsiniz.Ben genelde bu amaçla kullanıyorum.Fakat bütün internet alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz.

İninal kartın kullanım bedeli yoktur.Fakat kartınızın içinde para varsa her ay 2 lira kesilebilir.Yani parayı yükleyip harcarsanız para kesilmez.İninal İçin para yükleme noktaları vardır.Bunların bazılarında komisyon alınırken bazılarında ücretsiz yükleme yapabilirsiniz.Aşağıda bazılarını listeledim;

 • Ücretsiz olarak “para mara” telefon uygulamasıyla
 • Ücretsiz olarak “İNG BANK” atmlerinde kartsız işlemler bölümünden bazı bilgileri girerek para yüklemesi yapılabilir.
 • Ücretli olarak gazete bayilerinden 2TL ödeyerek
 • Ücretli olarak Nkolay  noktalarından 2TL ödeyerek
 • Ücretli olarak Migros marketlerden 2TL ödeyerek
 • Ücretli olarak Ptt vezneleri ve atmlerinden yüklediğiniz miktarın %2’sini ödeyerek

Size en uygun hangisiyse onu tercih ederek ininal kartınıza yükleme yapabilirsiniz.

İninal karta 5 lira vererek ulaşabilirsiniz.Ayrıca kartı aldığınız zaman kartın uygulaması üzerinden ön ödemeli karta bağlı sanal kartlar oluşturabilirsiniz.Oluşturacağınız bu sanal kartlarla çeşitli kupon ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

İninal Kartı Nasıl Alacağım ?

Önce fiziksel olarak kartı temin etmeniz gerekiyor.Bu aşamada bir çok seçenek mevcut internet üzerinden şu linkten alabilirsiniz.

https://urun.n11.com/alisveris-karti/ininal-kart-P160708001

Fiziksel olarak almak içinse aşağıda ki linkten il ve ilçeyi girerek size en uygun bayiyi bulup,temin edebilirsiniz.Ardından aktifleştirmek için aşağıda ki aşamaları uygulayınız.

https://www.ininal.com/en-yakin-noktalar

İninal Kartı Nasıl Aktifleştireceğim

 • buraya tıklayınız
 • Açılan pencerede gerekli bilgileri doldurmanız gerekecektir.
 • ininal kart alma
 • Davet kodu yazan yerin karşısına “sa419631” yazdıktan sonra okudum ve onaylıyorum tıklayıp kayıt işleminizi tamamlayınız.
 • ininal kart almaArdından telefonunuza gelen 4 haneli kodu ekrana giriyorsunuz.
 • Kart kişiselleştirme bölümünden aldığınız kartta ki bilgileri girmeniz gerekecektir.Bu bilgileri de girdikten sonra aşağıda ki ekran görüntüsünü gördüğünüz de artık sizde ininal kart sahibi oldunuz
 • ininal kart alma

3 Yorum

 1. Ahmet Yılmaz Ahmet Yılmaz

  Herkese merhaba arkadaşlar ininal kartınızı aktifleştirirken ko kısmına “sa419631” kodunu yazarsanız ininalın bayram kampanyası olan 2 tl hesabınıza yüklenir sadece kodu yazmanız yeterli bu kampanya bitmeden hemen paranızı alın iyi günler…

 2. Serhad Serhad

  Davet kodum: sa419631 bu kodu gir 5tl kazan

 3. Şükrü Daldan Şükrü Daldan

  Davet kodum: sa419631 ile ininal’a kayıt olup kart ekle ikimiz de kazanalım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.