"Enter"a basıp içeriğe geçin

Turbobitten Nasıl Para Kazanılır ? Püf Noktaları Nelerdir ?

Turbobit.Net Nedir İşleyişi nasıl olur ?

Turbobit rus asıllı bir indirme sitesidir.Kullanıcılar için sunucularında dosyalar barındırır.Bu dosyaları ücretsiz olarak indirme imkanı verir.Turbobitin sunucularında bulunan dosyaları ücretsiz olarak indirebilirsiniz.Fakat ücretsiz indirme yaparken turbobit sizi bazı açılardan kısıtlar.Aşağıda turbobit premium kullanıcısıyla ücretsiz kullanıcının sahip olduğu hakları görebilirsiniz.

Turbobit.Net ücretsiz kullanıcılar içinde hizmet sağlamaktadır.Fakat gördüğünüz gibi bunlar bazı sınırlamalarla oluyor.İşte turbobit premium hesap satarak para kazanmaktadır.Eğer ki bu sizin aracılığınızla olduysa sizede bazı komisyonlar vermektedir.Bunları anlatmamın sebebi genel olarak turbobitte ki işleyişi hiç bilmeyenlerin anlamısı içindi.Şimdi aşağıda ki başlıklardan

Turbobitten Hangi Yollarla Para Kazanabilirsiniz ?

Turbobitte temelde iki şekilde para kazanabilirsiniz.Aşağıda ki başlıklardan bu yöntemlerin hangileri olacağını görebilirsiniz.Aşağıda ki başlıkları incelemeden önce belirtmek istediğim şeyler var.Bunların en başında söylemek istediğim turbobitle para kazanma işi belki teorik olarak çok basit gelebilir.Fakat bu teorinin pratiğe geçmesi uzunca bir zaman alabilir.Yani turbobitle para kazanmak istiyorsanız sabretmelisiniz.Bir anda istediğiniz miktarlarda para kazanamayabilirsiniz.Hatta belkide uzun bir süre hiç para kazanamayabilirsiniz.O yüzden burada yazılanlarla yetinmeyip kendi tecrübelerinizin oluşması için kendinize fırsat verin.Bu süreçte fazlasıyla sabırlı ve çalışkan olursanız sürecin kısaldığını görebilirsiniz.

Yüklediğiniz Dosyalar İndirildikçe Turbobitle Para Kazanabilirsiniz

Turbobite dosyaları yükledikçe para kazanabilirsiniz.Aşağıda ki fotoğrafta dosyaların büyüklüğü ve indirme sayılarına göre kazanabileceğiniz parayı görebilirsiniz.

turbobit para kazanma

Gördüğünüz gibi türkiye B grubunda ki ülkelere dahil olduğu için 1.5gb’lık bir dosyanın bin kere indirilmesiyle kazanabileceğiniz miktar 16$’dır.(Şuan ki kura göre Karşılığı : 88,03 TRY’dir.)


Turbobit Hesabı Nasıl Açılır ?

Yukarıda ki bağlantıya tıklayarak siteye gittikten sonra aşağıda ki fotoğrafları takip ederek turbobit hesabınıza sahip olabilirsiniz.Böylelikle turbobit para kazanma olayına ilk adımı atmış olursunuz.

turbobit para akazanma
turbobit para kazanma
turbobit para kazanma
turbobit para kazanma
turbobit nasıl para kazanılır

Turbobite Nasıl Dosya Yüklenir ?

Kaydınızı tamamladıktan sonra bilmeniz gereken diğer şey nasıl dosya yükleyebileceğinizdir.Daha öncede söylediğim gibi dosyalarınızı yüklemelisiniz ki indirildikçe para kazanabilesiniz.

turbobit para kazanma
turbobit para kazanma
turbobit para kazanma

Turbobite Yüklediğiniz Dosyaların İndirilmesini Nasıl Sağlayabilirsiniz ?

Aslında turbobitten para kazanmanın en can alıcı noktası budur.Çünkü turbobite dosyayı yüklemek çok zor değildir.Fakat bu dosyaların insanlara ulaştırılması ve onlar tarafından indirilmesi en önemlisidir.Burada da dikkat etmeniz gereken diğer şey yüklediğiniz dosyaların warez olmamasıdır.Yani herhangi bir şekilde telif hakkının olmaması gerekir.Aksi taktirde dosyalarınız sürekli silinebilir.Bu defa sürekli yüklemek zorunda kalabilirsiniz.Dosyalarınızı insanlara Aşağıda ki yollarla insanlara ulaştırabilirsiniz.

Website açıp içerisini faydalı yazılarla doldurabilirsiniz.Website açmak bu işin en kısa yolu olarak söylenebilir.Çünkü başta google gibi çok büyük bir potansiyele sahip olacaksınız.Fakat burada da dikkat etmeniz gereken şeyler olacaktır.Çünkü google her ne kadar milyonlarca insan potansiyeline sahip olsa da ön sayfalarda listelenmediğiniz de sitenize ziyaretçi gelmeyecektir.Daha önce hazırladığımız blog açma yazısına burayı tıklayarak gidebilirsiniz..

Herhangi bir site açmadan sosyal platformlarda yayarak para kazanabilirsiniz.Sosyal medya siteleri ve forumlar bunun için çok ideal.Bu sitelerde fazlasıyla insan bulabilirsiniz.Fakat faydalı dosyaları yüklemelisiniz.Facebook grupları,whatsapp grupları,internette ki forumlar vs. vs. bütün bunları aktif olarak kullanarak dosyalarınızı paylaşabilirsiniz.Bunun için belli bir süre çaba sarfetmelisiniz.Yani elinizin altında belli bir kitle olmalıdır.Bu kitleye siz bir şeyler vermelisiniz.Çünkü ancak o şekilde kitleyi yönetebilirsiniz.Yani faydalı pdf ders notları vs. vs. gibi şeyler hazırlayabilirsiniz.Böylelikle büyük bir öğrenci kitlesine bu dosyaları ulaştırabilir böylelikle para kazanabilirsiniz.

Sizin Referansınızla Turbobit Premium Hesap Alan Kullanıcılar Sayesinde Turbobitle Para Kazanabilirsiniz

turbobitle nasıl para kazanılır
turbobitle nasıl para kazanılır
turbobit hızlı para kazanma

Your Promo Link: https://turbobit.net/turbo?ps=34351

Yazan kısımı internet mecraların da yayarak insanların turbobit premium almasını sağlayabilirsiniz.Böylelikle her satın almaya karşılık %50’ye yakın komisyon elde edebilirsiniz.Sizin kazançlarınız da aşağıda ki gibi olacaktır.

1 haftalık telefon ile alımda ———-> 15 lira

1 aylık telefon ile alımda ————-> 25 lira

6 aylık telefon ile alımda ————-> 100 lira

1 yıllık telefon ile alımda ————-> 160 lira

2 yıllık telefon ile alımda ————> 250 lira şeklinde kazançlar sağlayabilirsiniz.Fakat bu miktarları böyle kazanmak yazdığımız veya okuduğumuz kadar kolay olmayabilir.Onun için yeteri kadar çalışmalısınız.


Turbobitten Ben Ne Kadar Kazandım ? Kısaca Fikirlerim ?

Açıkçası benim yüklediğim bir kaç dosyayla ben bu rakamı kazandım.Yüklediğim dosyada yaklaşık 20 mb’lık küçük bir dosyaydı.Gayet iyi indirme aldı böylelikle 75 dolara yakın bir miktar kazanabildim.Şuanda da 9,74 dolarım var.Yakında 10 dolar olduğunda paramı çekmek için istekte bulunacağım.

turbobitle para kazanma
Tarafımızca Değerlendirildi.

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.